img-13

Kuru Kesim Demek Sağlıklı Lezzet Demek

HasTavuk’un kuru kesim teknolojisini Türkiye’de ilk kullanan marka olduğunu biliyor musunuz?

img-1

ÇOCUKLARIN
SEVDİĞİ TAVUK

Çocuğunuz tavuk yemiyorsa, HasTavuk lezzetiyle tanışın!

slider-2-bg.jpg

Sporcular İçin Yüksek Proteinli Tavuk

Protein destekli özel sporcu ürünlerimizle tanıştınız mı?

img-5

Mangal Severlerin Dayanamadığı Lezzet

Özenle hazırlanmış  HasTavuk Mangal serisini seçkin marketinizden isteyin.

img-7

10 dakikada Sofranın Yıldızı Olmak İster Misiniz?

Kolay ve pratik, sadece 10 dakika’da
hazırlanan tariflerle sofranın yıldızı siz olun.

img-9

Geleneksel Tavuk Lezzeti HasTavuk Farkıyla Sofralarda

Geleneksel lezzeti denediniz mi?

img-11

Kalabalık Aile Sofralarının Baş Tacı HasTavuk

HasTavuk lezzeti tüm aileyi bir araya toplar.

KURU KESİM İLE
HEM DAHA LEZZETLİ
HEM DAHA YUMUŞAK
HEM DAHA HİJYENİK

HasTavuk’un kuru kesim teknolojisini Türkiye’de ilk kullanan marka olduğunu biliyor musunuz?

Sağlığınız konusundaki hassasiyetinizin farkındayız.

Elbette hassas olacaksınız; çünkü sağlık insan hayatında en önemli konu. Eğer sizin ve sevdiklerinizin sağlığı yerindeyse ağzınızın tadı vardır. Sağlıklı olmanın yolu yediklerimizden geçer. Bütün aile hep beraber oturduğumuz sofralarda; çocukların neşeli oyunları, büyüklerin keyifli sohbetleri buna bağlıdır çünkü ağzımızın tadı kaçarsa hayatımızın da tadı olmaz.

Genetiği değiştirilmiş ve ilaçla büyütülmüş besinler, kendimiz ve değer verdiğimiz insanların sağlığı konusunda haklı korkular yaşamamıza neden oluyor. Doğanın bize sağlıkla verdiği besinleri tıpkı ilk halinde olduğu gibi sağlıkla tüketmek istiyoruz. İstiyoruz diyoruz çünkü biz de sizin gibi aynı kaygıları yaşıyoruz. Bu yüzden size sunacağımız ürünleri bu hassasiyetle üretiyor ve afiyetle yemenizi temenni ediyoruz.

Böyle bir hassasiyetle üretim yapmanın maliyeti  ne kadar yüksek olsa da bizim önceliğimiz her zaman sizsiniz. Sizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde besin tüketmeniz HasTavuk olarak en önemli hedefimiz. Bu yüzden tavuklarımızı doğal yemlerle besliyor, stresten, aşırı beslenmeden, kimyasal ilaçlardan, hayvansal gıdalardan koruyoruz. Ayrıca kuru kesim sürecinin gerektirdiği bütün aşamaları eksiksiz bir şekilde uygulayarak mutfağınıza girmek için sabırsızlanıyoruz.

Kuru kesim dahil tüm üretim süreçlerimizi eski kuşaktan aldığımız titizlikle yerine getiriyor ve “helal kesim” gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizden aldığınız gerçek tadın sırrı da burada yatıyor.

Aklınızda bir soru işareti belirmiş olabilir. “Kolay yoldan, daha az maliyetle mutfağınıza sağlıksız besinler sunabilecekken neden bu kadar hassas  davranıyoruz?” Sorunun cevabı basit. Biz kendi soframıza koymayacağımız besinleri size sunmayı, eskiden aldığımız mirasa yakıştırmıyoruz. Tertemiz aldığımız mirası, gelecek kuşaklara da aynı temizlikte bırakmak istiyoruz.